“Usume pikaajalisse koostöösse.”

Oleme Lõuna-Eestis asuv ettevõtte, kes on tegelenud marjade ja seentega juba 8 aastat. Selle aja jooksul oleme omandanud palju teadmisi ja kogemusi marjade ning seente käitlemisest. Panustame jätkusuutlikku majandamisse ja tahame, et järgnevatel põlvedel oleks ka võimalik puhta looduse vilju nautida.
Usume taaskasutusse ja võtame alati tagasi plastikkastid, mis on eelnevalt meie kaubaga saadetud, et need peale hoolikat puhastamist jõuaksid uuesti ringlusesse.
Varume kauba peamiselt oma ettevõtte tegutsemispiirkonnast, et piirata meie masinapargi CO2 emissiooni mõju ja toetada õiglase tasuga Lõuna-Eesti tublisi korjajaid.

“Töötame selle nimel, et meie kliendid oleksid alati rahul.”

Tegeleme värskete ja külmutatud marjade ja seente hulgimüügiga. Meie müügihitid on Eesti kukeseen, mustikad ja jõhvikad. Külmutatud marjad ja seened pärinevad Eesti, Skandinaavia ja Baltimaade puhtast loodusest. Külmutatud toodetele on omistatud erinevad kvaliteediklassid.
Pakume laia valikut värskeid ja külmutatud marju ning seeni. Meie jaoks on marjadega ja seentega kaubeldes oluline, et kvaliteetsed tooted jõuaksid meie klientideni kiiresti ja regulaarselt. Leiame Teile marjade ja seente nii jae-, kui hulgimüügi osas jätkusuutlikud ja kiired lahendused.
Jaemüügipakendite osas teeme koostööd erinevate tootedisainerite ja jätkusuutlike pakendeid pakkuvate ettevõtetega.