Harilikud kukeseened
Cantharellus cibarius


Tegeleme värskete ja külmutatud marjade ja seente hulgimüügiga. Meie müügihitid on Eesti kukeseen, mustikad ja jõhvikad. Külmutatud marjad ja seened pärinevad Eesti, Skandinaavia ja Baltimaade puhtast loodusest. Külmutatud toodetele on omistatud erinevad kvaliteediklassid. Pakume oma klientidele laia valikut värskeid ja külmutatud marju ja seeni. Meie jaoks on marjadega ja seentega kaubeldes oluline, et kvaliteetsed tooted jõuaksid meie klientideni kiiresti ja regulaarselt.

Tootevalik

Värskeid kukeseeni saab tellida septembri lõpuni. Külmutatud, kuivatatud ja soolatud kukeseeni saab soetada aasta läbi. Kukeseened on korjatud peamiselt Lõuna-Eesti puhtast loodusest ja mahekorjealadelt, mis kindlustab, et seened on keskkonnasõbralikud ja keemiliselt töötlemata. Eestis moodustavad registreeritud mahekorjealad maismaa kogupindalast 28% ehk enam kui neljandiku. Need on alad, mis on ametlikult tunnistatud kemikaalide, pestitsiidide ja GMOde vabaks.
Värsked

Hooaeg: juuni-september

Külmutatud

Aastaringselt saadaval

Kuivatatud

Aastaringselt saadaval

Soolatud

Aastaringselt saadaval

Pakenduse osas austame kliendi soove ning oleme paindlikud. Aitame kliendil leida parima pakendusviisi vastavalt tootele ja müügistrateegiale. Meie jaoks on oluline kliendi rahulolu.

Hulgimüügil pakendame marjad pappkastidesse (5 kg) ja seened plastist kastidesse (2,5 kg). Külmutatud toodete hulgimüügi pakendid on paberkotid, mis mahutavad 25 või 40 kg marju või seeni. Samuti pakume 1 kg jaemüügipakendeid (10 tk kastis).