Jõhvikad Vaccinium oxycoccos


Tegeleme värskete ja külmutatud marjade ja seente hulgimüügiga. Meie müügihitid on Eesti kukeseen, mustikad ja jõhvikad. Külmutatud marjad ja seened pärinevad Eesti, Skandinaavia ja Baltimaade puhtast loodusest. Külmutatud toodetele on omistatud erinevad kvaliteediklassid. Pakume oma klientidele laia valikut värskeid ja külmutatud marju ja seeni. Meie jaoks on marjadega ja seentega kaubeldes oluline, et kvaliteetsed tooted jõuaksid meie klientideni kiiresti ja regulaarselt.

Tootevalik

Jõhvikate korjamine algab septembris. Värskete jõhvikate hooaeg lõppeb novembris. Külmutatud jõhvikaid on võimalik tellida aastaringselt. Meie jõhvikad korjatakse käsitsi Lõuna- ja Kesk-Eesti puhastest rabadest. Eestis on soist ala õnneks palju, rabad moodustavad tervelt 22% Eesti kogupindalast. Jõhvikad on eriti kasulikud südamele ja immuunsüsteemile.
Värsked

Hooaeg: september-november

Külmutatud

Aastaringselt saadaval

Pakenduse osas austame kliendi soove ning oleme paindlikud. Aitame kliendil leida parima pakendusviisi vastavalt tootele ja müügistrateegiale. Meie jaoks on oluline kliendi rahulolu.

Hulgimüügil pakendame marjad pappkastidesse (5 kg) ja seened plastist kastidesse (2,5 kg). Külmutatud toodete hulgimüügi pakendid on paberkotid, mis mahutavad 25 või 40 kg marju või seeni. Samuti pakume 1 kg jaemüügipakendeid (10 tk kastis).