Metsamustikad Vaccinium myrtillus


Tegeleme värskete ja külmutatud marjade ja seente hulgimüügiga. Meie müügihitid on Eesti kukeseen, mustikad ja jõhvikad. Külmutatud marjad ja seened pärinevad Eesti, Skandinaavia ja Baltimaade puhtast loodusest. Külmutatud toodetele on omistatud erinevad kvaliteediklassid. Pakume oma klientidele laia valikut värskeid ja külmutatud marju ja seeni. Meie jaoks on marjadega ja seentega kaubeldes oluline, et kvaliteetsed tooted jõuaksid meie klientideni kiiresti ja regulaarselt.

Tootevalik

Mustikate korjamine algab juulikuus. Marjade valmimine on aastate lõikes erinev, aga üldjuhul saab värskeid mustikaid tellida augusti lõpuni. Külmutatud mustikaid saab tellida aastaringselt. Mustikad on korjatud Eestimaa puhtast loodusest ja siinsetelt mahekorjealadelt. Marjad on puhastatud ja pakendatud hulgi- või jaemüügi pakenditesse – täpselt nii, nagu klient soovib. Mustikate puhul on oluline korjata need õigel ajal. Siis ei kahjusta korjamine taimi ning marjad on kvaliteetsed ja parimate maitseomadustega. Mustikad on väga kasulikud marjad, sest sisaldavad organismile vajalikke antioksüdante. Rahvasuuski levinud ütlus – „Mustikad panevad arsti ukse kinni“ – näitab nende marjade kasulikkust ja vajalikkust
Värsked

Hooaeg: juuli-september

Külmutatud

Aastaringselt saadaval

Pakenduse osas austame kliendi soove ning oleme paindlikud. Aitame kliendil leida parima pakendusviisi vastavalt tootele ja müügistrateegiale. Meie jaoks on oluline kliendi rahulolu.

Hulgimüügil pakendame marjad pappkastidesse (5 kg) ja seened plastist kastidesse (2,5 kg). Külmutatud toodete hulgimüügi pakendid on paberkotid, mis mahutavad 25 või 40 kg marju või seeni. Samuti pakume 1 kg jaemüügipakendeid (10 tk kastis).