Pohlad

Vaccinium vitis-idaea


Tegeleme värskete ja külmutatud marjade ja seente hulgimüügiga. Meie müügihitid on Eesti kukeseen, mustikad ja jõhvikad. Külmutatud marjad ja seened pärinevad Eesti, Skandinaavia ja Baltimaade puhtast loodusest. Külmutatud toodetele on omistatud erinevad kvaliteediklassid. Pakume oma klientidele laia valikut värskeid ja külmutatud marju ja seeni. Meie jaoks on marjadega ja seentega kaubeldes oluline, et kvaliteetsed tooted jõuaksid meie klientideni kiiresti ja regulaarselt.

Tootevalik

Värskete pohlade hooaeg kestab augustist septembrini. Külmutatud pohli on võimalik tellida aastaringselt. Pohlad on korjatud Eestimaa ja Skandinaavia puutumata rabadest. Põhjala riikide ja Eesti pohlarabad on tuntud kvaliteetsete ja puhaste marjade poolest. Soomes võtavad rabad riigi pindalast enda alla 23%. Eestis hõlmavad sood pea sama palju ehk 22% pindalast.
Värsked

Hooaeg: august-september

Külmutatud

Aastaringselt saadaval

Pakenduse osas austame kliendi soove ning oleme paindlikud. Aitame kliendil leida parima pakendusviisi vastavalt tootele ja müügistrateegiale. Meie jaoks on oluline kliendi rahulolu.

Hulgimüügil pakendame marjad pappkastidesse (5 kg) ja seened plastist kastidesse (2,5 kg). Külmutatud toodete hulgimüügi pakendid on paberkotid, mis mahutavad 25 või 40 kg marju või seeni. Samuti pakume 1 kg jaemüügipakendeid (10 tk kastis).