Kultuurmustikad Vaccinium corymbosum


Tegeleme värskete ja külmutatud marjade ja seente hulgimüügiga. Meie müügihitid on Eesti kukeseen, mustikad ja jõhvikad. Külmutatud marjad ja seened pärinevad Eesti, Skandinaavia ja Baltimaade puhtast loodusest. Külmutatud toodetele on omistatud erinevad kvaliteediklassid. Pakume oma klientidele laia valikut värskeid ja külmutatud marju ja seeni. Meie jaoks on marjadega ja seentega kaubeldes oluline, et kvaliteetsed tooted jõuaksid meie klientideni kiiresti ja regulaarselt.

Tootevalik

Kultuurmustikate hooaeg on aprillist augustini. Kultuurmustikad on tänapäeval kõige laialdasemalt tarbitavad mustikad. Inimese kasvatatud marjad ei jää oma kvaliteedilt ja kasulikkuse poolest metsmustikale alla. Kuna erinevates kliimavöötmetes valmivad marjad erineval ajal, on kultuurmustika hooaeg väga pikk: see algab aprillis Hispaaniast pärit mustikaga ja lõpeb sügise alguses Eestis kasvava kultuurmustikaga.
Värsked

Hooaeg: mai-september

Külmutatud

Aastaringselt saadaval

Pakenduse osas austame kliendi soove ning oleme paindlikud. Aitame kliendil leida parima pakendusviisi vastavalt tootele ja müügistrateegiale. Meie jaoks on oluline kliendi rahulolu.

Hulgimüügil pakendame marjad pappkastidesse (5 kg) ja seened plastist kastidesse (2,5 kg). Külmutatud toodete hulgimüügi pakendid on paberkotid, mis mahutavad 25 või 40 kg marju või seeni. Samuti pakume 1 kg jaemüügipakendeid (10 tk kastis).