Maasikad

Fragaria x ananassa


Tegeleme värskete ja külmutatud marjade ja seente hulgimüügiga. Meie müügihitid on Eesti kukeseen, mustikad ja jõhvikad. Külmutatud marjad ja seened pärinevad Eesti, Skandinaavia ja Baltimaade puhtast loodusest. Külmutatud toodetele on omistatud erinevad kvaliteediklassid. Pakume oma klientidele laia valikut värskeid ja külmutatud marju ja seeni. Meie jaoks on marjadega ja seentega kaubeldes oluline, et kvaliteetsed tooted jõuaksid meie klientideni kiiresti ja regulaarselt.

Tootevalik

Maasikas on kõige populaarsem mari. Maasika hooaeg on riigiti erinev: Kreekas on maasika kõrgaeg mais-juunis, Eestis ja Poolas kestab maasika tipphooaeg juunist augustini. Maasikad erinevad oma maitselt ja omadustelt. Näiteks Polka on üks maasikasorte, mis on sobilik eeskätt mooside valmistamiseks ja koheseks tarbimiseks. Maasika õrn struktuur seab marja transpordile ja säilivusele piiri. Poola maasikad ja Kreeka maasikad korjatakse väga varajases küpsuses. Valmimiseelselt korjatud marjad on transpordi suhtes vastupidavamad. Pooltoore marja valmimine jätkub transportimisel ja sihtkohta jõudes on mari küps.
Värsked

Hooaeg: juuni-august

Külmutatud

Aastaringselt saadaval

Pakenduse osas austame kliendi soove ning oleme paindlikud. Aitame kliendil leida parima pakendusviisi vastavalt tootele ja müügistrateegiale. Meie jaoks on oluline kliendi rahulolu.

Hulgimüügil pakendame marjad pappkastidesse (5 kg) ja seened plastist kastidesse (2,5 kg). Külmutatud toodete hulgimüügi pakendid on paberkotid, mis mahutavad 25 või 40 kg marju või seeni. Samuti pakume 1 kg jaemüügipakendeid (10 tk kastis).